Efektywny dopływ świeżego powietrza – ciesz się świeżym i zdrowym powietrzem

Wentylacja pomieszczeń to niezbędny warunek codziennego, zdrowego funkcjonowania w domach, miejscach pracy i budynkach użyteczności publicznej. Wentylacja w domu i biurze zapewnia właściwą wymianę zanieczyszczonego i zużytego powietrza na świeże i zdrowe, wolne od pyłów i zanieczyszczeń, powietrze. Jakość powietrza, w którym przebywamy na co dzień, przekłada się na nasze zdrowie i wydajność pracy.

MONTAŻ WENTYLACJI I REKUPERACJI WARSZAWA

Rozróżniamy trzy główne systemy wentylacji:

  • wentylacja mechaniczna – proces wymiany powietrza wywołany przez wentylatory zainstalowane w instalacji. Najefektywniejszą wymianą powietrza w budynkach jest wentylacja nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła, tzw. rekupereacja.
  • wentylacja grawitacyjna – to proces wymiany powietrza wynikający z różnic gęstości powietrza wewnątrz i na zewnątrz wentylowanego pomieszczenia. Zużyte powietrze z pomieszczenie jest zasysane i wyrzucane poprzez kanały wentylacyjne na zewnątrz
  • wentylacja hybrydowa –  to system, który łączy niskie koszty eksploatacji wentylacji grawitacyjnej ze skutecznością i niezawodnością wentylacji mechanicznej.

System wentylacyjny tworzą urządzenia takie jak: regulatory przepływu, nagrzewnice, wkłady filtracyjne i klapy przeciwpożarowe.

wentylacja w biurze warszawa

Maksymalizacja świeżości i wydajności

Centralki wentylacyjne ERV firmy Samsung dostarczają świeże, zdrowe powietrze z zewnątrz przy minimalnej stracie energii, zapewniając maksymalną wydajność. Ich inteligentna konstrukcja jest tak zaprojektowana, aby zapewnić doskonałą wentylację i wydajne funkcjonowanie.

Oszczędność energii

W połączeniu z systemem klimatyzacji centralki wentylacyjne ERV firmy Samsung oferują światowej klasy rozwiązania energooszczędne, które w inteligentny sposób redukują czas, w którym system klimatyzacji pozostaje w użyciu. Dzięki temu zmniejsza się intensywność ogrzewania i chłodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego działania systemu.

Źle zaprojektowana i nieczyszczona wentylacja może powodować:

  • rozwój grzybów i pleśni
  • efekt zaparowanych szyb w pomieszczeniach
  • wilgoć i osadzająca się para wodna
  • złe samopoczucie ludzi – bóle i zawroty głowy, podrażnienie gardła i błony śluzowej oraz objawy alergiczne

Oferujemy kompleksową instalację i montaż wentylacji w Warszawie dla obiektów mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.

montaż wentylacji warszawa

Wentylacja w domu i biurze Warszawa – skontaktuj się z nami!

Wentylacja w domu i biurze was last modified: by