Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji Warszawa

Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji Warszawa

Potrzebujesz pomocy przy doborze odpowiedniego klimatyzatora do mieszkania lub firmy? Popsuła Ci się klimatyzacja i szukasz fachowca do naprawy klimatyzacji w rozsądnej cenie? Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu serwisu klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic.

 • doradztwo i sprzedaż klimatyzacji
 • montaż klimatyzacji w domach i mieszkaniach
 • montaż klimatyzacji w biurach
 • montaż klimatyzacji przemysłowej
 • serwis klimatyzacji (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny)
 • naprawy klimatyzacji

Realizujemy zlecenia duże i małe, dla osób prywatnych, firm i instytucji. Zadbamy o klimatyzację w sklepie, restauracji, hotelu, sali fitness czy też serwerowni. Pomożemy dobrać odpowiedni klimatyzator, który prawidłowo spełni swe zadanie, bez zbędnych kosztów zakupu i eksploatacji.


✆ 729 850 839
✉ biuro@klimatyzacjawarszawa.info


MONTAŻ KLIMATYZACJI WARSZAWA

Wszystkie klimatyzacje montujemy z wykorzystaniem markowych podzespołów. Dzięki rozwojowi technologicznemu urządzenia klimatyzacyjne, są dzisiaj luksusem na który może pozwolić sobie każdy z nas. To luksus, który staje się powoli standardem zarówno dla pomieszczeń biurowych jak i prywatnych domów i mieszkań.

W upalny dzień, gdy temperatury na zewnątrz sięgają 40°C , któż z nas nie marzy o schronieniu, w którym będzie mógł zaczerpnąć odrobinę chłodu? Na szczęście najnowsze zdobycze technologiczne pozwalają cieszyć się zarówno w biurze jak i domowym zaciszu przyjemnym uczuciem chłodu nawet gdy na dworze panują upały.

SERWIS KLIMATYZACJI WARSZAWA

Oferujemy serwis klimatyzacji na terenie Warszawy. Przeprowadzamy naprawy klimatyzacji, a także okresowe przeglądy klimatyzacji – gwarancyjne i pogwarancyjne. Zajmujemy się m.in. serwisem klimatyzacji domowej, biurowej i przemysłowej oraz naprawą klimatyzatorów przenośnych.

Posiadamy duże doświadczenie w naprawach klimatyzacji, a zgłoszenia dotyczące serwisów klimatyzatorów obsługujemy codziennie na terenie Warszawy w godzinach 6.00 – 24.00. Serwisujemy klimatyzatory wszystkich producentów obecnych na rynku m.in. LG, Fujitsu, Mitsubishi Electric, Gree, Midea, SHARP i Kaisai.

Aby zapewnić prawidłowe działanie klimatyzatorów i przedłużyć ich żywotność, serwis klimatyzacji powinno przeprowadzać się dwa razy do roku, najlepiej w miesiącu marzec/kwiecień oraz sierpień.

Regularny serwis klimatyzacji, obejmujący m.in. czyszczenie klimatyzacji, ma kluczowe znaczenie również dla zdrowia użytkowników. Czyszczenie klimatyzacji zapobiega rozwojowi bakterii.

Każdy przegląd klimatyzacji jest przeprowadzany z należytą starannością i obejmuje szereg czynności, m.in:

 • czyszczenie i dezynfekcję klimatyzatorów (filtr, parownik, skraplacz)
 • sprawdzenie poziomu czynnika chłodniczego i szczelności układu freonowego
 • sprawdzenie drożności instalacji odprowadzającej skropliny
 • sprawdzenie parametrów chłodniczych
 • sprawdzenie układu sterowania
 • usuwanie usterek stwierdzonych podczas przeglądu.

W przypadku klimatyzatorów, które nie były czyszczone od dłuższego czasu, z których wydobywa się nieprzyjemny zapach i grzyb, jest to jedyna najskuteczniejsza metoda na prawidłowe czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji domowej czy biurowej.


Czytaj także:


Sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji Warszawa was last modified: by
5/5 - (41 votes)