Serwis klimatyzacji Warszawa

serwis i naprawa klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Warszawa, Piaseczno i okolice – czyszczenie z odgrzybianiem i przeglądy okresowe. Utrzymaj klimatyzację w świetnym stanie i zadbaj o czyste powietrze!

Oferujemy okresowe przeglądy, dzięki którym twoja klimatyzacja domowa, biurowa, w restauracji czy lokalu usługowym pozostanie w dobrej kondycji. Oferujemy czyszczenie klimatyzacji, odgrzybianie, serwis oraz przegląd w atrakcyjnych cenach.

Obsługujemy Klientów na terenie Warszawy i okolic.


✆ 729 850 839
✉ biuro@klimatyzacjawarszawa.info


Zarządcy biur, właściciele firm, restauracji czy lokali usługowych powinni pamiętać, że aby móc komfortowo korzystać z systemów klimatyzacji, należy zadbać o regularne przeglądy serwisowe. Dzięki temu zagwarantujemy zdrową, energooszczędną i bezawaryjną pracę urządzeń klimatyzacyjnych.

Serwisujemy i naprawiamy urządzenia klimatyzacyjne większości producentów dostępnych na polskim rynku: Panasonic, Samsung, Gree, Daikin, MDV, Hitachi, Sharp, LG, Haier, Mitsubishi.

Serwis klimatyzacji Warszawa i Piaseczno. Serwisujemy urządzenia zainstalowane w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach, obiektach przemysłowych, lokalach usługowych, barach i restauracjach, jak również w budynkach użyteczności publicznej takich jak: przedszkola, szkoły, biblioteki, urzędy oraz wszędzie tam gdzie jest potrzebny serwis klimatyzacji.

Zakres czynności serwisowych obejmuje przegląd jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Poza ogólnym przeglądem i czyszczeniem klimatyzacji z odgrzybianiem każde urządzenie zostaje poddane szczegółowemu sprawdzeniu parametrów pracy:

  • sprawdzenie filtrów jednostki wewnętrznej
  • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
  • sprawdzenie parametrów wydajności urządzenia
  • sprawdzenie i udrożnienie układu odprowadzającego wodę – skropliny

NAPRAWA I SERWIS KLIMATYZACJI WARSZAWA I PIASECZNO

Co daje klimatyzacja? Dzięki klimatyzacji podnosi się komfort funkcjonowania dzięki możliwości zarządzania temperaturą i wilgotnością pomieszczeń, w których przebywamy. Jednocześnie klimatyzacja gwarantuje wysoką jakość powietrza, którym oddychamy na co dzień.

Wszystkie klimatyzatory wyposażone są w odpowiednie filtry, dzięki którym eliminujemy powstawanie kurzu, grzybów i pleśni, co ma niezwykle istotny wpływ zwłaszcza dla osób z problemami alergicznymi.

Nieczyszczona i nieserwisowana klimatyzacja może emitować pleśnie, bakterie (legionella) i grzyby zamiast oczyszczać powietrze. Dowiedz się Jak często  odgrzybiać klimatyzację.

Dlaczego warto regularnie serwisować klimatyzację?

Klimatyzacja to urządzenie, które pozwala nam cieszyć się chłodnym powietrzem w upalne dni. Aby działała wydajnie i bezproblemowo, należy ją regularnie serwisować.

Regularny serwis klimatyzacji ma wiele zalet, w tym:

  • Zapewnia prawidłowe działanie klimatyzacji – klimatyzacja, która jest regularnie serwisowana, działa wydajniej i dłużej.
  • Zapobiega awariom – regularny serwis pozwala wykryć i usunąć usterki, zanim doprowadzą one do awarii klimatyzacji.
  • Poprawia jakość powietrza – czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji pozwala usunąć pleśń i grzyby, które mogą powodować problemy zdrowotne.

Jak często należy serwisować klimatyzację?

Klimatyzację domową lub biurową należy serwisować co najmniej raz w roku. W przypadku intensywnego użytkowania urządzenia, zaleca się wykonywanie serwisu częściej, np. co pół roku.

Regularne przeglądy i stała opieka serwisowa zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii w momencie, w którym klimatyzacja jest najbardziej potrzebna, np. klimatyzacja w serwerowni.

Regularna konserwacja klimatyzacji to podstawa jej prawidłowego działania i zapewniania komfortu. Wybierając serwisanta, warto zwrócić uwagę na jego uprawnienia, posiadane certyfikaty i doświadczenie.

Oferujemy swoje usługi serwisowe na terenie Warszawy, Piaseczna i okolic.

W Warszawie obsługujemy wszystkie dzielnice, w tym: Mokotów, Śródmieście, Ochota, Żoliborz, Wola, Praga Północ, Praga Południe, Ursus, Włochy.

Serwis klimatyzacji w Piasecznie i okolicach – obsługujemy następujące miejscowości: Bobrowiec, Głuchów, Międzyborów, Nowa Wola, Piastów, Ruda, Sękocin Nowy, Sękocin Stary.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę serwisową.

Serwis klimatyzacji Warszawa was last modified: by
5/5 - (31 votes)