Kompleksowy montaż klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach, lokalach usługowych i gastronomicznych.


✆ 729 850 839
✉ biuro@klimatyzacjawarszawa.info


Montaż klimatyzacji Warszawa i okolice

Sprzedaż i montaż klimatyzacji

Zapewniamy wybór optymalnych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb i możliwości pod względem mocy urządzeń, funkcji i estetyki urządzeń.

Klimatyzacja zapewni doskonały komfort termiczny, zarówno zimą, kiedy jest za chłodno oraz latem, kiedy jest za gorąco. Dodatkowo klimatyzacja gwarantuje stały dopływ świeżego, zdrowego i odpowiednio nawilżonego powietrza.

Usługę montażu klimatyzacji realizujemy na terenie Warszawy i okolic. Naszym klientom gwarantujemy stały serwis przez cały rok 7 dni w tygodniu oraz kompleksową opiekę w zakresie rejestracji urządzeń klimatyzacyjnych i ewidencji zużycia czynnika chłodniczego.

Działamy szybko i solidnie. Dbamy o estetykę wykonywanej instalacji, aby efekty naszej pracy wyglądały estetycznie po zakończeniu montażu klimatyzacji w mieszkaniu, domu czy w biurze. Gwarantujemy satysfakcję naszych klientów.

W naszej ofercie instalacji klimatyzacji posiadamy klimatyzatory najlepszych producentów takich jak Samsung czy Panasonic. Montujemy także urządzenia innych marek: Daikin, Mitsubishi, LG, Gree, Fujitsu i wiele innych.

W przypadku zakupu klimatyzatora wraz z usługą montażu można skorzystać z ulgi podatkowej na podatek VAT w wysokości 8% – tylko w przypadku osób prywatnych.


Montaż klimatyzacji to szereg czynności takich jak:

 • przeprowadzenie przewiertów o odpowiedniej średnicy
 • połączenie jednostki zewnętrznej (agregatu) i jednostki wewnętrznej (nadmuch) za pomocą linii freonowej
 • wykonanie grawitacyjnego odprowadzania skroplin
 • montaż kabla sterującego i zasilania układu
 • zadbanie o szczelność układu chłodniczego

Koszty – montaż Klimatyzacji Warszawa

Cena montażu klimatyzacji jest uzależniona od kilku czynników:

 • wyboru producenta i modelu urządzeń klimatyzacyjnych (montujemy także klimatyzatory zakupione przez klienta)
 • długość linii chłodniczej – rury miedziane, kable sterujące i zasilające (z odpowiednimi atestami i certyfikatami)
 • sposobu montażu linii chłodniczej i jednostki wewnętrznej – wykuwanie ścian i prowadzenie rur w powstałych bruzdach, plastikowe kanały i inne sposoby
 • miejsce montażu jednostki zewnętrznej – najczęściej montowana jest na ścianie zewnętrznej, balkonie, tarasie czy na dachu
 • potrzeby użycia dźwigu lub rusztowania – w przypadku instalacji na wysokości
 • konieczności rozprowadzenia elementów wentylacyjnych – w przypadku montażu klimatyzacji kanałowej

Zachęcamy do skorzystania z naszych pozostałych usług w zakresie klimatyzacji:

naprawa klimatyzacji
– serwis klimatyzacji
czyszczenie klimatyzacji z odgrzybianiem


Oferta montażu klimatyzacji w Warszawie

Klimatyzacja to urządzenie, które może zapewnić komfort cieplny w upalne dni. Jest to szczególnie ważne w Warszawie, gdzie latem temperatury mogą sięgać nawet 30 stopni Celsjusza.

Oferta montażu klimatyzacji w Warszawie jest bardzo szeroka. Dostępne są różne rodzaje klimatyzatorów, które można dopasować do potrzeb każdego klienta.

Rodzaje klimatyzatorów

Dostępne są następujące rodzaje klimatyzatorów:

 • Klimatyzatory typu split to najpopularniejszy rodzaj klimatyzatorów. Składają się z dwóch jednostek: jednostki zewnętrznej, która jest montowana na zewnątrz budynku, oraz jednostki wewnętrznej, która jest montowana wewnątrz.
 • Klimatyzatory typu monoblok to urządzenia, które nie wymagają montażu jednostki zewnętrznej. Jednostka wewnętrzna jest wyposażona w parownik i skraplacz, które są połączone w jednej obudowie.
 • Klimatyzatory mobilne to urządzenia, które można przenosić z miejsca na miejsce. Są to urządzenia jednoczęściowe, które nie wymagają montażu.

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji powinien być wykonany przez wykwalifikowanego instalatora. Nieprawidłowy montaż może skutkować awarią klimatyzatora lub pogorszeniem jego wydajności.

Wycena montażu klimatyzacji w Warszawie

Oferta montażu klimatyzacji w Warszawie jest bardzo szeroka. Dostępne są różne firmy, które oferują montaż klimatyzatorów w domach, mieszkaniach, biurach i lokalach usługowych.

Kryteria wyboru firmy montażu klimatyzacji

Przy wyborze firmy montażu klimatyzacji warto wziąć pod uwagę następujące kryteria:

 • Doświadczenie firmy. Warto wybrać firmę, która ma doświadczenie w montażu klimatyzatorów.
 • Oferta firmy. Warto sprawdzić, jakie rodzaje klimatyzatorów oferuje firma.
 • Cena. Warto porównać ceny oferowane przez różne firmy.
 • Gwarancja. Warto wybrać firmę, która oferuje gwarancję na montaż klimatyzacji.

Podsumowanie

Klimatyzacja to urządzenie, które może zapewnić komfort cieplny w upalne dni. Oferta montażu klimatyzacji w Warszawie jest bardzo szeroka. Warto wybrać firmę, która oferuje profesjonalny montaż klimatyzatorów z gwarancją.

Dodatkowe informacje

Przy wyborze klimatyzatora warto wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Powierzchnia pomieszczenia. Należy dobrać klimatyzator o odpowiedniej wydajności, aby mógł efektywnie chłodzić powietrze w danym pomieszczeniu.
 • Liczba osób przebywających w pomieszczeniu. Należy dobrać klimatyzator o odpowiedniej wydajności, aby mógł zapewnić komfort cieplny dla wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu.
 • Ustawienie pomieszczenia. Należy dobrać klimatyzator, który będzie skutecznie chłodził powietrze w pomieszczeniu o odpowiednim ustawieniu.

Oszczędności

Instalacja klimatyzacji może przynieść oszczędności w kosztach ogrzewania w zimie. Klimatyzator może służyć również do ogrzewania powietrza w pomieszczeniu.

Montaż klimatyzacji Warszawa was last modified: by