Klimatyzator ścienny Samsung RAC Prestige

Klasa efektywności energetycznej chłodzenia
A++

Filtr Full HD
60

Ochrona antyalergiczna
Tak

Zabezpieczenie antybakteryjne
Tak

Auto czyszczenie (samoczyszczenie)
Tak

Virus Doctor
Tak

Smart Wi-Fi
Tak

Kategoria:

Opis

Triangle Design nowy standard w klimatyzacji pomieszczeń
Nowy klimatyzator Samsung łączy efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort, a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji.

Dzięki unikalnej formie trójkąta klimatyzatory Samsung mają dużą powierzchnię ssącą, co umożliwia zassanie dużo więcej powietrza. Zwiększona szerokość oraz poprawiony kąt nawiewu, z dodatkowymi kierownicami w kształcie V, również przyczyniają się do poprawy przepływu powietrza. To sprawia, że chłodne powietrze jest dostarczane dużo szybciej, dalej oraz szerzej. To sprawia, że świeże powietrze dociera w najdalsze zakamarki pomieszczenia.

Chłodzi szybciej, dalej i szerzej
Kąt nawiewu został zmieniony w porównaniu do modeli konwencjonalnych. Umożliwia to dotarcie powietrza aż do 14 metrów od urządzenia. Zmieniona szerokość oraz kąt nawiewu zapewniają, że powietrze dociera szerzej, co eliminuje miejsca nieobjęte chłodzeniem.

Funkcja 2 Step Cooling łączy błyskawiczne chłodzenie z komfortem użytkowania
Klimatyzatory Samsung posiadają funkcję 2 Step Cooling. Klimatyzator szybko schładza powietrze używając trybu Fast Cool, a następnie automatycznie przełącza się w tryb Comfort Cool, by utrzymać żądaną temperaturę powietrza. Dzięki temu nie będzie Ci zimno, ani też nie będziesz musiał manualnie zmieniać ustawień lub włączać i wyłączać klimatyzatora, aby utrzymać właściwą temperaturę.

Tryb Fast Cooling dzięki pracy sprężarki na maksymalnych obrotach przez 30 minut, schładza pomieszczenie bardzo szybko. Dostarcza natychmiastowej ulgi od panującego na zewnątrz upału.

Inteligentne działanie – oszczędność energii
Technologia Digital Inverter pozwala zaoszczędzić energię i utrzymać stałą temperaturę dzięki pracy w sposób ciągły w przeciwieństwie do systemów typu ON/OFF.

Aktualny model Digital Inverter zużywa tylko 32% energii w porównaniu do konwencjonalnych modeli. Utrzymuje żądaną temperaturę bez częstego włączania i wyłączania, co sprawia, że pracuje ciszej i rzadziej ulega awariom.

Oszczędność energii w trybie Single User
Funkcja Single User pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Tryb ten ogranicza wydajność sprężarki do niezbędnego minimum, który zapewni komfort jednej osobie. Jednoczenie nie narażając jej na wysokie rachunki.

Oczyszczanie powietrza
Filtr PM 2.5 utrzymuje powietrze czyste poprzez wyłapywanie 90% drobnych pyłów w 40 minut oraz 99% drobnych pyłów w trakcie 100 minut. Filtr pokrywa całą powierzchnię ssawną urządzenia, jest łatwy w czyszczeniu oraz obniża koszty użytkowania.

Klimatyzatory Samsung posiadają filtry, które pozwalają utrzymać świeże i czyste. Filtr pokrywa 100% powierzchni ssawnej urządzenia, jest zrobiony z unikatowego antybakteryjnego i antywirusowego materiału.

Virus Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung Virus Doctor, zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym otoczeniu.

Design Crystal Gloss – wyjątkowo stylowy i innowacyjny design
Eleganckie wykończenie Crystal Glass™ oraz unikalne wzornictwo z wykorzystaniem formy trójkąta sprawiają, że urządzenia Samsung są nie tylko funkcjonalne lecz również zdobią pomieszczenie dodając mu luksusu i nowoczesności.

Łatwy demontaż i czyszczenie
Filtr w klimatyzatorach Samsung Easy Filter / Easy Filter Plus umieszczony jest od zewnętrznej strony, na górnej części jednostki. Dzięki temu można go łatwo zdjęć i oczyścić, bez konieczności zdejmowania pokrywy czy kłopotliwego demontażu samego filtra.

Funkcja WiFi – inteligentna wygoda
Klimatyzatory Samsung mogą być sterowne za pomocą sieci Wi-Fi, przy pomocy aplikacji Smart Home App na Twoim smartphone. Dzięki temu możesz zdalnie włączyć lub wyłączyć jednostkę, kontrolować funkcje oraz harmonogram działania z każdego miejsca i o każdym czasie.

Aplikacja Smart Home pozwala również na scentralizowaną kontrolę wszystkich urządzeń Samsung smart.

Przy pomocy monitora energii można sprawdzać średnie dzienne, tygodniowe lub miesięczne zużycie energii. Pozwala to na ograniczenie zużycia energii w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności energetycznej.

System Smart Check automatycznie wykrywa i diagnozuje błędy w działaniu urządzenia oraz znajduje rozwiązania usunięcia problemu, za pomocą aplikacji. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i ewentualnych kosztów naprawy.

Funkcja good’sleep
Funkcja Good Sleep zapewnia temperaturę otoczenia pożądaną w trakcie snu człowieka. Dzięki optymalnej kontroli temperatury i wilgotności, zapewniony jest komfort w trakcie zasypiania, snu właściwego oraz w trakcie budzenia, przy mniejszym zużyciu energii.

Triple Protector Plus Ochrona sprężarki Samsung zapobiega przed skutkami nadmiernych wahań napięcia.

Ochrona płytki sterującej
Zaawansowany sterownik Samsung pozwala uniknąć awarii spowodowanych przepięciami w sieci. Ta technologia pozwala wytrzymać fluktuacje napięcia na poziomie 80V – 450V.

Ochrona obudowy i wymiennika
Wymienniki ciepła w skraplaczach Samsung są zaprojektowane z materiału bardzo odpornego na korozję, co zabezpiecza je przed rdzewieniem. Takie zabezpieczenie skraplacza umożliwia wydajne chłodzenie oraz czyste powietrze bez obawy zużycia.

Cicha praca
Dzięki specjalnemu silnikowi, klimatyzatory Samsung pracują dużo bardziej płynnie i ciszej. Stabilna praca powoduje wytwarzanie mniejszych wibracji i hałasu – tylko 15 dB, jest to mniej niż hałas w bibliotece.

Automatyczna kontrola temperatury
Funkcja Auto Change Over automatycznie wybiera tryb pracy jednostki (grzanie lub chłodzenie) w zależności od temperatury zadanej. Użytkownik może więc cały czas czuć się komfortowo bez zmiany ustawień.

Funkcja Auto Clean
W czasie gdy jednostka jest wyłączona, funkcja Auto Clean automatycznie uruchamia wentylator, żeby usunąć kurz i wilgoć z wymiennika. Dzięki temu pozostaje on czysty i suchy, co zapobiega rozwojowi bakterii i wirusów.

Klimatyzator ścienny Samsung RAC Prestige was last modified: by