Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free RAC

Klasa efektywności energetycznej chłodzenia
A++

Ochrona antyalergiczna
Tak

Zabezpieczenie antybakteryjne
Tak

Auto czyszczenie (samoczyszczenie)
Tak

Virus Doctor
Tak

Funkcja 2 Step Cooling
Tak

Kategoria:

Opis

Szybkie chłodzenie, utrzymanie komfortowej temperatury bez funkcji Direc Wind
Funkcja Wind-Free utrzymuje komfortowy chłód bez nieprzyjemnego powiewu zimnego powietrza. Chłodne powietrze jest delikatnie rozpraszane przez 21 000 mikrootworów, dlatego nigdy nie jest zbyt ciepło ani zbyt zimno.

Oszczędność energii do 68%
Technologia Digital Inverter 8-Pole zużywa tylko 32% energii wykorzystywanej przez modele tradycyjne*. Utrzymuje ona żądaną temperaturę bez częstego włączania się i wyłączania urządzenia, dzięki czemu klimatyzator działa ciszej oraz jest bardziej wytrzymały i wydajny.

Szybkie chłodzenie
Szybko chłodzi całe pomieszczenie, aby przebywanie w nim było zawsze komfortowe. Technologia Digital Inverter 8-Pole schładza powietrze 43% szybciej, a trójkątny kształt sprawia, że chłodne powietrze jest dostarczane dalej i szerzej.

Pełna kontrola zawsze i wszędzie
Sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji Smart Home
Dzięki aplikacji Smart Home* za pomocą WiFi można zdalnie kontrolować funkcje klimatyzatora i planować jego działanie. Aplikacja przekazuje użytkownikowi informacje na temat sposobu działania klimatyzatora i pozwala na monitorowanie oraz ograniczenie zużycia energii.

Spokojny sen
Funkcja Good Sleep zapewnia spokojny sen
Tryb nocny Good Sleep z funkcją Wind-Free stwarza idealne warunki do spokojnego snu, bez powiewu zimnego powietrza. Kontrola temperatury w funkcji Wind-Free pomaga użytkownikowi szybciej zasnąć, zapaść w głęboki sen oraz przebudzić się całkowicie odświeżonym.

Dwustopniowe chłodzenie z funkcją Wind-Free
Dwustopniowe chłodzenie umożliwia szybkie schłodzenie powietrza w trybie Fast Cooling. Następnie klimatyzator automatycznie przełącza się w funkcję Wind-Free, aby utrzymać temperaturę, co zapewnia użytkownikowi komfort, bez konieczności zmiany ustawień.

Ograniczenie obecności bardzo drobnego pyłu o ponad 99%
Bardzo szeroki filtr PM2.5
Maleńkie cząstki pyłu mogą dostawać się do płuc. Filtr PM2.5 utrzymuje czystość powietrza, wychwytując 99% bardzo drobnego pyłu w ciągu 100 minut*. Filtr pokrywa 100% wlotu powietrza, dlatego całe przechodzące przez klimatyzator powietrze jest filtrowane.

Szybkie i proste czyszczenie
Filtr Easy Filter Plus jest umieszczony na zewnątrz obudowy klimatyzatora, u góry, dlatego łatwo go ściągnąć, wyczyścić i zamocować ponownie, bez konieczności otwierania obudowy. Powłoka antybakteryjna umieszczona na filtrze wychwytuje kurz, zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu oraz alergeny*.

Stabilne, długotrwałe działanie
Technologia Triple Protector Plus
Klimatyzator może działać nawet w najtrudniejszych warunkach otoczenia dzięki technologii Triple Protector Plus. Technologia ta zapobiega przeciążeniu, bez oddzielnego stabilizatora napięcia. Ponadto klimatyzator posiada powłokę antykorozyjną i może pracować nawet w bardzo trudnych warunkach.

Klimatyzator ścienny Samsung Wind-Free RAC was last modified: by