Klimatyzator ścienny Samsung Premium RAC

Klasa efektywności energetycznej chłodzenia
A++

Ochrona antyalergiczna
Tak

Zabezpieczenie antybakteryjne
Tak

Auto czyszczenie (samoczyszczenie)
Tak

Virus Doctor
Tak

Funkcja 2 Step Cooling
Tak

Funkcja good’sleep
Tak

Osuszanie
Tak

Kategoria:

Opis

Szybsze chłodzenie większych przestrzeni
Klimatyzator Samsung został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić wyjątkową wydajność. Ten wyjątkowy trójkątny model został wyposażony w szerszy wlot, aby możliwe było zaciągnięcie większej ilości powietrza. Zwiększona szerokość, poprawiony kąt nawiewu z dodatkowymi kierownicami w kształcie litery V oraz większy wentylator zapewniają szybsze chłodzenie i przepływ powietrza i rozprzestrzenienie go na większej powierzchni. Dzięki temu odświeżająco chłodne powietrze dociera do najdalszych zakamarków pomieszczenia.

Trójkątny design, silne chłodzenie
Wyjątkowy trójkątny design klimatyzatora Samsung poprawia wydajność urządzenia oraz sprawia, że schłodzone powietrze szybciej trafia do każdego miejsca w domu. Dodatkowo technologia Digital Inverter zapewnia istotną oszczędność energii. Funkcje Virus Doctor i Easy Filter pozwalają wyeliminować kurz, zanieczyszczenia, alergeny, bakterie i wirusy – powietrze jest najpierw filtrowane, a następnie poddawane oczyszczeniu.

Szybkie chłodzenie i stały komfort
Klimatyzator Samsung szybko schładza powietrze używając trybu Fast Cool , dzięki czemu szybko można osiągnąć żądaną temperaturę. Następnie urządzenie automatycznie przełącza się w tryb komfortu Comfort Cool, aby utrzymać tę temperaturę. Dzięki temu nie będzie Ci zimno, ani też nie będziesz musiał ręcznie zmieniać ustawień lub wyłączać i włączać klimatyzatora.

Inteligentne działanie, oszczędność energii
Klimatyzator Samsung został wyposażony w technologię Digital Inverter EER 10.1. Technologia ta pozwala utrzymać żądaną temperaturę bez częstego włączania się i wyłączania urządzenia, co pozwala zaoszczędzić energię. Technologia Digital Inverter pomaga utrzymać komfortową temperaturę przez długi czas, przy minimalnym zużyciu energii.

Oszczędność energii w funkcji jednego użytkownika
Funkcja Single User ogranicza wydajność sprężarki, przez co obniża zużycie energii*, jednocześnie zapewniając komfortowo chłodne powietrze. Dlatego możesz korzystać z urządzenia nawet gdy jesteś sam bez obawy o wysokie rachunki za prąd.

Wyjątkowy styl
Idealne wykończenie Crystal Gloss™ oraz zaokrąglona obudowa klimatyzatora Samsung zapewniają wyjątkowy wygląd i działanie najwyższej klasy. Podobnie jak w aerodynamicznych, zapewniających wysokie osiągi samochodach sportowych, każdy element opływowej obudowy został elegancko wykończony podwójną powłoką z przezroczystego materiału. Dzięki temu klimatyzator pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza.

Stabilne, długotrwałe działanie
Klimatyzator może działać nawet w najtrudniejszych warunkach dzięki technologii Triple Protector Plus, która zapobiega skutkom wahań napięcia bez konieczności posiadania oddzielnego stabilizatora napięcia. Dodatkowo, powłoka antykorozyjna zapobiega rdzewieniu kondensatora i obudowy. Większy kondensator oraz zoptymalizowany przepływ chłodziwa zapewniają możliwość działania urządzenia w wysokich temperaturach (do 58‏°C).

Łatwe ściąganie i czyszczenie filtra
W odróżnieniu o tradycyjnych filtrów, do których dostęp jest utrudniony, filtr Easy Filter klimatyzatora Samsung jest umieszczony na zewnątrz obudowy, u góry. Dlatego łatwo go ściągnąć, wyczyścić i zamocować ponownie, bez konieczności otwierania obudowy i mocowania się z wyciąganym filtrem. Powłoka antybakteryjna umieszczona na filtrze wychwytuje kurz, niebezpieczne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu oraz alergeny.

Inteligentna wygoda
Klimatyzator Samsung daje pewność prawidłowego montażu oraz wygodnego sterowania zdalnego i wykrywania błędów. Funkcja Smart Installation sprawdza powszechnie występujące problemy, aby upewnić się, czy urządzenie zostało prawidłowo zainstalowane. Korzystając z aplikacji Smart WiFi zainstalowanej na smartfonie, możesz monitorować i zmieniać ustawienia zużycia energii z każdego miejsca, a aplikacja Smart Check pozwala diagnozować błędy i niezwłocznie prosić o pomoc serwisanta.

Zapewnienie idealnej instalacji
Funkcja Smart Installation pozwala na samoczynne diagnozowanie instalowanego urządzenia, dzięki czemu technik może sprawdzić, czy instalacja przebiegła prawidłowo. Funkcja ta automatycznie wyszukuje błędy w instalacji, które mogą powodować problemy przy użytkowaniu klimatyzatora, w tym brak skutecznej komunikacji z nadajnikiem zewnętrznym, brak szczelności przewodu powietrznego oraz nieprawidłowy przepływ chłodziwa.

Sterowanie z każdego miejsca
Korzystając z aplikacji Smart WiFi zainstalowanej na smartfonie, możesz zdalnie sterować funkcjami klimatyzatora Samsung i planować jego działanie. Z każdego miejsca, w którym dostępna jest sieć WiFi, można włączyć lub wyłączyć klimatyzator albo wybrać jego tryb działania bądź ustawić temperaturę. Możesz także zaplanować włączenie i wyłączenie urządzenia oraz sterować jego innymi funkcjami.

Łatwe wykrywanie błędów
Klimatyzator Samsung jest wyposażony w automatyczny system monitorowania błędów Smart Check. Wykrywa on i diagnozuje problemy, które mogą wystąpić na początkowym etapie, a także zapewnia szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów przy użyciu aplikacji w smartfonie. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, który byłby wymagany w celu ręcznego znalezienia usterki, co pozwala na ograniczenie kosztów i niewygody związanych z wzywaniem serwisanta, jak też potencjalnie wysokich kosztów naprawy.

Klimatyzator ścienny Samsung Premium RAC was last modified: by