Klimatyzator kasetonowy 360, Pompa ciepła

Typ zbiornika
Klimatyzator kasetonowy 360

Masa netto (kg)
24

Pompka odpływowa
Wbudowana

Kategoria:

Opis

Dystrybucja strugi powietrza w zakresie 360°
Klimatyzator kasetonowy 360 dystrybuuje strugę powietrza równomiernie w zakresie 360°. To gwarantuje, że różnice temperatur są mniejsze niż 1°C.

Komfortowy chłód na okrągło
Klimatyzator 360 nie ma kierownic powietrza, w zamian za nie posiada wbudowane wentylatory wspomagające, które zmieniają kierunek strugi powietrza. To gwarantuje, że powietrze może być dystrybuowane tuż pod sufitem a następnie opada na użytkowników, eliminując nieprzyjemne, zimne podmuchy powietrza. Brak kierownic powietrza dodatkowo powoduje wzrost przepływu powietrza o 25% co pozwala dystrybuować strugę powietrza jeszcze dalej.

Minimalistyczny, elegancki design
Klimatyzator kasetonowy 360 wyróżnia się nie tylko innowacyjną technologią, lecz także bardzo przemyślanym wzornictwem. Stylowy panel, dostępny w kolorze białym lub czarnym, doskonale sprawdzi się w każdym nowocześnie urządzonym wnętrzu. Panel można również pomalować na wybrany kolor co sprawi, że idealnie wpasuje się on do stylowego wnętrza hotelowego lobby, eleganckiej restauracji czy luksusowego butiku. Urządzenie może być zamontowane w suficie modułowym, jak również jako oddzielny, niezabudowany element wystroju wnętrza.

Dystrybucja większej ilości powietrza we wszystkich kierunkach
Wentylatory wspomagające generują podciśnienie, co powoduje zmianę kierunku strugi powietrza. To umożliwia dystrybucję powietrza bezpośrednio przy suficie na bardzo dużą odległość. Powietrze zamiast trafiać bezpośrednio w użytkownika, delikatnie na niego opada.

Klimatyzator kasetonowy 360, Pompa ciepła was last modified: by