Klimatyzator kanałowy, pompa ciepła Samsung

Mały i lekki
Wyższy komfort i wydajność
Łatwy serwis dzięki dostępowi z trzech stron
Digital Inverter
Sprężarka TBR
Płaskie mikrokanały
Pompa skroplin EZ
Filtr Easy Filter

Kategoria:

Opis

Mały i lekki
Nowa jednostka wewnętrzna typu kanałowego dzięki nowatorskiej konstrukcji jest jednym z najlżejszych urzadzeń tego typu na rynku. Zredukowana waga i wymiary ułatwiają montaż w ograniczonej przestrzeni podsufitowej.

Wyższy komfort i wydajność
Nowe typy jednostek kanałowych LSP, MSP oraz HSP wyposażone zostały w funkcję Auto ESP. Umożliwia ona po wykonaniu testu, automatyczną korektę sprężu tak, aby zachowany był wydatek nominalny jednostki wewnętrznej.

Łatwy serwis dzięki dostępowi z trzech stron
Klimatyzatory kanałowe bardzo często montowane są w miejscach trudno dostępnych. Klimatyzatory Samsung zostały zaprojektowane w taki sposób aby umożliwić dostęp z trzech kierunków – od góry, dołu i od boku, co znacznie ułatwia prace montażowe oraz serwisowe.

Optymalny komfort
Funkcja Easy Tuning klimatyzatorów kanałowych Samsung umożliwia precyzyjną regulację parametrów, niezbędną w celu zapewnienia optymalnej pracy niezależnie od okoliczności. Moc urządzenia można łatwo i precyzyjnie regulować tak, by odpowiadała przebywającym w pomieszczeniu osobom. A zatem niezależnie od tego, czy ćwiczysz, czy czytasz książkę, możesz to robić w komfortowym środowisku — docenisz też rozwiązania pozwalające ograniczyć hałas i oszczędzać energię w oparciu o najbardziej efektywne ustawienia.

Pełna kontrola: zawsze i wszędzie
Dzięki możliwości podłączenia dodatkowego modułu Wi-Fi, możemy sterować pracą urządzenia za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Po połączeniu routera z siecią Internet, możliwe jest sterowanie jednostką kanałową spoza domu. Aplikacja na smartfona umożliwia włączenie lub wyłączenie klimatyzatora, zmianę trybu oraz nastaw temperatury jak również ustawienie harmonogramu pracy.  Dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Klimatyzator kanałowy, pompa ciepła Samsung was last modified: by