Ile kosztuje montaż klimatyzacji?

ile kosztuje montaż klimatyzacji warszawa

Odpowiedź na pytanie ile kosztuje montaż klimatyzacji należy rozpatrywać w dwóch aspektach: zakupu klimatyzacji i montażu urządzenia.

W ofercie naszej firmy posiadamy klimatyzatory renomowanych producentów, takich jak: Gree, MDV, Mitsubishi, LG, Samsung czy Panasonic, klasy premium jak i tańsze rozwiązania (Kaisai, Auratsu) dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 729 850 839
biuro@klimatyzacjawarszawa.info


KOSZT MONTAŻU KLIMATYZACJI

Koszt montażu klimatyzacji składa się z kilku czynników, takich jak: koszty materiałów montażowych, wykorzystanie specjalistycznych narzędzi, podłączenie do instalacji elektrycznej, montaż instalacji freonowej, wytworzenie próżni, montaż grawitacyjnego odprowadzania skroplin, a także sprawdzenie szczelności instalacji klimatyzacyjnej.

Dodatkowo mogą pojawić się koszty wynikające z architektury budynku, w którym instalowana jest klimatyzacja, np. kucie i przewierty w ścianach, montaż na dużej wysokości.

Koszty montażu klimatyzacji – podsumowanie:

  • długość linii chłodniczej – zużycie materiałów takich jak: rury miedziane, kabel sterujący i zasilający
  • sposób montażu linii chłodniczej – rury miedziane mogą być ukryte w bruzdach wykutych w ścianach lub w plastikowych kanałach. W przypadku kiedy jednostka zewnętrzna umiejscowiona będzie na dachu, linia chłodnicza może być poprowadzona w szachcie wentylacyjnym
  • lokalizacja jednostki zewnętrznej – agregat powinien znajdować się na zewnątrz. Zazwyczaj montuje się go na balkonie, ścianie zewnętrznej czy na dachu.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wycenie i montażu urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Warszawy i okolic. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu i naprawy klimatyzacji w Warszawie.

Usługę montażu klimatyzacji realizujemy w domach i mieszkaniach, a także w biurach, lokalach gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie będzie taka potrzeba.

Wszystkie wykonane przez nas prace objęte są gwarancją.

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się na zakup klimatyzatora z montażem, zapłacą niższy 8% VAT.

Montaż klimatyzacji wykonujemy we wszystkich dzielnicach Warszawy: Ochota, Bemowo, Mokotów, Ursynów, Ursus, Wilanów, Wola, Targówek, Białołęka, Śródmieście, Tarchomin, Wawer, Włochy, Praga-Południe, Rembertów, Wesoła, Bielany, Żoliborz, Praga-Północ.

Wydatek związany z zakupem i montażem klimatyzacji to jedna kwestia. Należy także wspomnieć o kosztach eksploatacji urządzenia, a przede wszystkim o kosztach energii elektrycznej. Przeczytaj nasz poradnik – Jaki klimatyzator wybrać? – kliknij tutaj >

Ile kosztuje montaż klimatyzacji? Zachęcamy do kontaktu – kliknij tutaj >


Ile kosztuje montaż klimatyzacji? was last modified: by
5/5 - (33 votes)