Awaria klimatyzacji, klimatyzacja nie chłodzi?

Klimatyzacja nie chłodzi - serwis klimatyzacji warszawa

Klimatyzacja nie chłodzi? Awaria klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze.

Klimatyzacja w domu, mieszkaniu, biurze, restauracji, lokalu usługowym i restauracji w czasie upałów jest niezastąpiona. Co w sytuacji kiedy klimatyzacja nie chłodzi, nie działa prawidłowo oraz wydobywa się z niej nieprzyjemny zapach?


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I WEZWIJ TECHNIKA!
☎ 729 850 839
✉ biuro@klimatyzacjawarszawa.info


AWARIA KLIMATYZACJI

Jednym z podstawowych przyczyn słabego chłodzenia klimatyzacji może być ubytek czynnika chłodniczego lub zabrudzony filtr powietrza. Niezbędne jest wezwanie fachowego serwisu klimatyzacji, podczas którego technik ustali przyczynę nieefektywnej pracy urządzenia czy też ubytku gazu i uzupełni czynnik chłodniczy w urządzeniu.

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z klimatyzatora, to bardzo poważny problem. Powinno się natychmiast zaprzestać używania klimatyzacji i wezwać fachowy serwis, który przeprowadzi przegląd i serwis klimatyzacji oraz czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji.

Wiele problemów z prawidłowym i efektywnym działaniem klimatyzacji można uniknąć dzięki regularnym serwisom i przeglądom okresowym, a także czyszczeniu klimatyzacji. Większość awarii spowodowana jest zabrudzeniem urządzeń klimatyzacyjnych.

KLIMATYZACJA NIE CHŁODZI

Producenci klimatyzacji zalecają przeprowadzanie serwisu dwa razy do roku. Dzięki temu uda się uniknąć awarii klimatyzacji wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna, uniknie się kosztownych napraw, a użytkownicy klimatyzacji nie będą narażeni na wdychanie grzybów i pleśni, które mogą pojawić się w nieczyszczonej klimatyzacji.

Wilgoć, która gromadzi się w obrębie chłodnicy klimatyzatora i na tacy ociekowej, sprzyja rozwojowi bakterii, pleśni i grzybów.

Jeżeli z klimatyzatora kapie woda może to oznaczać, że odpływ zebranych skroplin jest niedrożny lub instalacja odpływu skroplin została nieprawidłowo wykonana.

Jak często przeprowadzać czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji?

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne powinny być serwisowane przynajmniej dwa razy w roku.

  • Większość producentów klimatyzacji wymaga minimum dwóch przeglądów klimatyzacji w ciągu roku. więcej >
  • Klimatyzacja i wentylacja w biurze – poznaj obowiązki pracodawcy. więcej >

Zakres czynności serwisowych w ramach przeglądu klimatyzacji:

Przegląd obejmuje czyszczenie klimatyzacji z odgrzybianiem oraz sprawdzenie stanu technicznego klimatyzacji. więcej >

Skontaktuj się z nami i zamów profesjonalny serwis klimatyzacji.
Gwarantujemy szybkie terminy! – Kontakt >

czyszczenie klimatyzacji z odgrzybianiem warszawa

Awaria klimatyzacji, klimatyzacja nie chłodzi? was last modified: by
5/5 - (32 votes)